Beglarišvili väravad tõid tulises mängus Levadiale kindla võidu (10)

Premium liiga 23. vooru põnevusmängus alistas liidermeeskond FCI Levadia võõrsil Paide Linnameeskonna seisuga 3:0. Alates esimese poolaja keskpaigast pidi Paide mängima ühe mehega vähemuses, kui punase kaardiga eemaldati Abdul Razak Yusif.

Pärast Yusifi lahkumist võttis Levadial aega kümme minutit, et juhtvärav kätte saada. Vigastatud Marko Putincanini asemele sekkunud Amir Natho hea läbisöödu realiseeris ära Zakaria Beglarišvili. Premium liiga parim väravakütt lõi ise ka 45. minutil Levadia juba 2:0 ette.

Avapoolaja üleminutitel teenis aga Paide penalti, mida läks lööma Henri Anier. Karl Andre Vallner suutis tema löögi tõrjuda ja kuigi tagasipõrkunud palli saatis Anier võrku, siis seda peakohtunik Grigori Ošomkov enam ära ei lugenud ja vilistas poolaja lõppenuks.

Teisel kolmveerandtunnil teenis Levadia ise penalti, mille saatis võrku Hannes Anier.

Tabelis on Levadial kirjas 58 punkti. Kolm mängu vähem pidanud Flora kaotab neile 12 punktiga ja sama palju ka Levadiast ühe kohtumise rohkem mänginud Paie.