Bayern tõusis põnevusmänguga tagasi liidriks (Dormund ja Leipzig kaotasid punkte!) (0)

Müncheni Bayern tõusis tagasi Bundesliga liidriks tänu raskelt tulnud võidule Paderborni vastu.

Serge Gnabry viis Bayerni juba 15. minutil juhtima, aga esimesel poolel rohkem väravaid ei tulnud. Siiski ei läinud kaua, kuni Bayern juba kahega ees oli, kui 55. minutil Philippe Coutinho Gnabry söödu väravasse suunas.

Paderborn lõi ühe tagasi 68. minutil Kai Progeri kaudu, aga Bundesliga kindlaim väravakütt Robert Lewandowski viis Bayerni 79. minutil taaskord kahe väravaga ette. Jamilu Collins lõi 84. minutil Paderborni tagasi ühe värava raadiusesse, aga vaatamata põnevale lõpule ei suutnud meeskond Bayerni viigiseisu tagasi tuua.

Bundesligat juhtinud Leipzig pidi kodus vastu võtma üllatuskaotuse Schalke vastu. Salif Sane, Amine Harit ja Rabbi Matondo kindlustasid Schalkele 3:1 võidu ning Leipzigi kaotus tähendab seda, et Bayern kindlustas endale Bundesliga liidripositsiooni.

Lisaks Leipzigile pidi kodus võiduta jääma ka Dortmundi Borussia, kes suutis Bremeni Werderi vastu vaid viigi ära tuua. Mario Götze ja Marco Reusi väravatest ei piisanud, et võitu tuua ning klubi leiab end tabelis alles seitsmendal kohal.

Augsburg - Leverkuseni Bayer 0:3 (0:1)