Baranov: uurisin Armeenia koondises olevalt sõbralt, kas neil on kõik hästi, aga ta ei ole veel vastanud... (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise keskkaitsja Nikita Baranov lausus enne kohtumist Armeeniaga, et homse mängu saatuse otsustab tõenäoliselt esimene värav.

Põhja-Makedooniaga tehtud 3:3 viik jättis Baranovi sõnul meeskonna hinge kripelduse. "Kindlasti tegime sammu edasi, aga teisest küljest oli ju ka võit väga lähedal! Nii et natuke selliseid emotsioone on ka, et kõik ei läinud hästi. Aga homme on uus võimalus näidata iseendale ja tervele Eestile, et me tegime järeldused. Viimane kodumäng Rahvuste liigas, on vaja minna täiega ja näidata tulemust," sõnas ta.

Eesti pole armeenlaste võõrustamiseks veel ülemäära valmistunud, sest vastane on ju tegelikult juba septembrikuisest Jerevani-mängus tuttav. Ühe olulise erinevusena on Armeenia koondises sedapuhku ka nende superstaar, AS Romas palliv Henrih Mhitarjan. "Pärast mängu oli taastav treening ja vaatasime koosolekul head-halvad küljed üle. Kuu aega tagasi alles mängime nendega, aga neil on muidugi väga suure boonusena Mhitarjan tagasi. Eks vaatame veel detaile," sõnas Baranov.

REKLAAM

Nimeka poolkaitsja lisandumisest tulenevalt usub Baranov, et Armeenia muudab veidi ka oma mänguplaani. "Armeenlased on agressiivsed. Ei saa öelda, et nad oleksid hirmus osavad või mängiksid hirmus tehniliselt. Kindlasti proovivad nad ehitada mängu läbi Mhitarjani, tema on võtmemängija, kelle peale nad kindlasti palju mängivad."

Baranovi sõnul on tegu siiski võrdsete vastastega. "Homme saab otsustavaks esimene värav. Kes selle lööb, saab initsiatiivi ja enesekindluse. Aga vaja on keskenduda oma mängule ja minna täiega. Üks punkt on olemas, ma ei näe põhjust, miks me ei võiks minna homme võidu järele."

Eelmisel hooajal Armeenias Alaškertis pallinud Baranov tervitas ka vanu tuttavaid, kuid pole vastust veel saanud. "Saatsin sõnumi täna hommikul kaptenile (Artak Grigorjan - K. J. K.). Küsisin, kas neil on kõik hästi, kusjuures enne seda ma ei teadnud, et neil on koroona võistkonnas. Ta vaatas sõnumit küll, aga ei vastanud mitte midagi. Siiamaani pole vastanud. Muud suhtlust pole olnud. Äkki ta täna õhtul veel kirjutab midagi," viitas Baranov täna avalikuks tulnud teatele, et armeenlaste personali ridadest on keegi andnud positiivse proovi, aga tegu on isikuga, kes pole meeskonnaga kontaktis olnud.

Kas Karabahhi konflikt võib tema arvates vastastele mingi jälje jätta? "Ma ei usu, et see mängijaid väga mõjutab. Olen lugenud, et koondisemängijatel on ka mobilisatsioon, aga siin nad on. Sportlastega on olukord järelikult teine, neil on ka linna ääres eraldi baas ja ilmselt saavad nad rahulikult seal oma tööd teha ja valmistuda. Võib-olla psühholoogiliselt, aga muidu ma ei usu," sõnas Baranov.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK