Bale on tagasi platsil, aga tema debüüt osutus ajalooliselt kohutavaks (1)

2709 päeva tagasi viimati Tottenham Hotspuri eest platsil käinud klubi legend Gareth Bale on tagasi, aga päris nukralt. Bale'i väljakulviibides kaotas Spurs 18 minutiga West Hamile 0:3.

Tottenhami õnneks ei jäänud nad punktidest päris ilma, sest telerite taha 16 minutit hilinenud fännid jäid ilma koguni kolmest Spursi väravast. Heung-min Son pani palli võrku juba avaminutil, Kane lisas kaheksa minutiga veel kaks ja paistis, et mäng on tehtud.

Nähtub aga, et West Ham hoidis end 70 minutit hoopis tagasi ja oodati lihtsalt Bale'i. Kui mees platsile naasis, läks veel natuke aega ja siis hakkasid Tottenhami linnarivaalid paugutama. Fabian Balbuena tabamusest ja Davinson Sancheze omaväravast löödi kaks tagasi ja nii naasis mängu pinge.

Kohtunik andis mängule neli lisaminutit ja esimesel kolmel viigiväravat veel ei tulnud. Seejärel teeniti karistuslöök, mille Spursi kaitsjad kastist klaarisid, aga ... vaid Manuel Lanzini jalale, kes ca 25 meetri pealt palli vägeva pauguga ristnurka pommitas.

3:3 ja järjekordne Premier League'i ajalukku minev kohtumine on tõsiasi. Alles kolmandat korda Premier League'i ajaloos mängis meeskond viimase kümne minutiga maha kolmeväravalise eduseisu.

Sheffield United - Fulham 1:1 (0:0)