Atletico sai sel nädalal teist korda 90+9. minuti pettumuse osaliseks (0)

Atleticol polnud tore nädal. Foto: Scanpix / Reuters / Susana Vera

Atletico Madrid sai sel nädalal teist korda suure 90+9. mänguminuti pettumuse osaliseks ning kaotas Hispaania kõrgliiga väljalangemistsoonis paiknevale Cadizile 2:3.

Kolmapäeval oli Atletico pudenenud Meistrite liigast, kuna ei suutnud realiseerida 90+9. minuti penaltit ning piirdus Leverkuseni Bayeri vastu 2:2 viigiga. Samal minutil lasi Diego Simeone juhendatav tiim täna koduliigas lüüa Cadizil 3:2 võiduvärava. Cadiz sai kirja alles oma hooaja teise võidu.

Lisaks matši lõpule oli ka algus täna Atleticol kehv, kuna Theo Bongonda skooris juba siis, kui kulunud oli kõigest 27 sekundit. 81. minutil läks Cadiz 2:0 juhtima, kui Alex tulistas värava latipõrkega.

Vahepeal tundus, et Atletico suudab raskest seisust vähemasti viigipunkti päästa, kuna Luis Hernandez suunas korneri järel Joao Felixi löögi õnnetult oma väravasse ning Joao Felix sahistas neli minutit hiljem ise kauglöögiga võrku.

Viimane sõna jäi aga Ruben Sobrinole, kes lükkas üleaja lõpus Ivan Alejo tsenderduse kõhuga Atletico puuri.

Cadiz - Atletico Madrid  3:2 (1:0)
1. Theo Bongonda, 81. Alex, 90+9. Ruben Sobrino - 85. ov. Luis Hernandez, 89. Joao Felix

Almeria - Celta Vigo  3:1 (0:1)