Atalanta pöörane muinasjutt sai läbi: PSG murdis dramaatilisel moel poolfinaali (0)

Atalanta pöörane muinasjutt Meistrite liigas sai läbi, sest Lissabonis toimunud veerandfinaalis kaotati dramaatilisel moel Pariisi Saint-Germainile 1:2.

Tulevärk juba mängu alguses: Alejandro Gomez pääses juba kolmandal minutil karistusalast löögile, aga Keylor Navas püüdis palli. Umbes pool minutit hiljem oli Neymaril üks-üks olukord, aga PSG superstaar ei saanud palli isegi raamide vahele. Kokku raiskas Neymar esimesel poolajal koguni kolm suurepärast võimalust. Atalanta realiseeris ühe võimaluse ära, kui Mario Pašalic sai 27. minutil karistusalas palli vasaku jala peale ja keerutas selle Navase selja taha.

Kui esimesel poolajal oli mängutempo üpris kõrge, siis teise poolaja algul - esimesed 15-20 minutit - olid mängijad väljakul rohkem agressiivsemad kui esimesel kolmveerandtunnil. PSG staarründaja Kylian Mbappe sekkus mängu 60. minutil, misjärel sai PSG korraliku surve peale. Kuid virr-varr vahetustega surus PSG hea surve alla.

Viimasel kümnel minutil oli juba mäng täielikult PSG käes. Pöörane surve kandis esimest korda vilja 90. minutil, kui Eric Maxim Choupo-Motingi ja Neymari eeltöö realiseeris väravaks Marquinhos. Kolm minutit hiljem tegid eeltöö Neymar ja Mbappe, võiduvärava lõi Choupo-Moting. Atalanta oli murtud. PSG poolfinaalis, Atalanta sõidab koju.

PSG kohtub poolfinaalis RB Leipzig - Atletico Madrid paari võitjaga.

Atalanta - PSG 1:2 (1:0)
27. Mario Pašalic - 90. Marquinhos, 90+3. Eric Maxim Choupo-Moting

Atalanta: Sportiello, Toloi, Caldara, Gosens (82. Castagne), Gomez (59. Malinovski), Freuler, De Roon, Djimsiti (60. Palomino), Hateboer, Pašalic (70. Muriel), Zapata (82. Da Riva).
Varus: Bellanova, Castagne, Colley, Czyborra, Da Riva, Gollini, Malinovski, Muriel, Palomino, Piccoli, Rossi, Šutalo.

PSG: Navas (79. Rico), Silva, Kimpembe, Kehrer, Marquinhos, Neymar, Bernat, Icardi (79. Choupo-Moting), Sarabia (60. Mbappe), Herrera (72. Draxler), Gueye (72. Paredes).
Varus: Bakker, Bulka, Choupo-Moting, Dagba, Diallo, Draxler, Mbappe, Mbe Soh, Muinga, Paredes, Rico, Ruiz-Atil.