Antonov: olime sebra musta triibu peal, nüüd oleme hallil ja valge juba paistab (0)

Foto: Liisi Troska

Pärast vahepealset pausi jälle Eesti koondisesse kutsutud ja Saksamaa vastu väljakul 90 minutit ägedalt rassinud poolkaitsja Ilja Antonov lausus pärast kohtumist, et näeb hoolimata tänasest kaotusest positiivseid märke.

"Resultaadiga kindlasti rahule ei jää, aga koondises olemine on minu jaoks väga eriline ja tähtis. Sellega olen rahul. Aga see pole mingi kingitus, peab oma koha säilitamise eest iga päev võitlema," sõnas Antonov. "Kõik olime selle mängu nimel laetud, juba enne mängu rääkisime, et mingit aukartust pole ja mingit kingitust me neile ei tee. Läheme esimesest minutist nii, et nad näeksid: me oleme ka siin!"

Mis on võrreldes Antonovi eelmiste koondisemängudega muutunud? "Mitte midagi kardinaalselt. Atmosfäär oli hea ka eelmise treeneriga. Mõned nüansid, aga need on pigem jalgpallitaktikaga seotud, oleme hakanud natuke teisiti mängima ja mängijate valik on veidi teine, käib tasapisi noorenduskuur."

Kas koondis liigub vaimselt jälle paremas suunas? "Kui oled põhjas, siis sealt saab ainult üles minna! Niimoodi see jalgpallis käibki. Ei ole nii, et iga meeskond saab 0:8, aga vahel juhtub. See tuleb üle elada ja unustada. Praegu tunnen ka, et tasapisi kõik läheb paremaks. Oli nagu sebra must triip, nüüd ootame ... ei ole veel valge triip, aga ootame seda. Tasapisi läheb halliks ja loodame, et valge triip tuleb ka!" sõnas Antonov.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK