Ametlikult Levadiaga liitunud Aland: meie eeliseks on ühtne mentaliteet (0)

Richard Alandist sai Levadia mängija. Foto: FCI Levadia kodulehekülg

FCI Levadia andis teada, et sõlmis täna töölepingu väravavaht Richard Alandiga. Leping sõlmiti kuni käimasoleva jalgpallihooaja lõpuni koos võimalusega seda kahe aasta võrra pikendada.

"Esmamulje on hea! Kõik võtsid mind sõbralikult vastu ning esimesel treeningul käis juba kõva andmine!" iseloomustas Aland oma esimest kokkupuudet uute kaaslastega. "Ma usun, et meie eeliseks on ühtne mentaliteet – Levadia on alati olnud võimas ja võitlev meeskond, nõrkuseks hetkel kaitsepool," lisas ta.

FCI Levadia väravavahtide osakonnas ootab Alandit tugev konkurents Artur Kotenko, Aleksandr Kraizmeri ja Armands Aparinsiga. "Kotenko puhul võib öelda, et ta on täielik legend! Noorte kuttide puhul oli näha, et nad on tahtmist täis ja sealt tuleb," iseloomustas Aland oma uusi kolleege.

FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko avaldas Alandi liitumise üle heameelt. "Oleme õnnelikud ja rahul, et saime Richardi näol uue väga heal tasemel väravavahi. Pärast Sergei Lepmetsa lahkumist oli meil väravavahtide osakonnas tühi koht ning Richardi tuleku abil õnnestus see Eesti mängijaga täita. Olen väga optimistlik ning loodan, et tema edasine käekäik FCI Levadias kujuneb edukaks," sõnas Pareiko.

REKLAAM

26-aastane Aland on sündinud Tartus ning alustas oma jalgpalluriteed sealses JK Merkuuris treener Andrus Meinhardi käe all, hiljem siirdus ta teise Tartu klubi SK 10 Premiumi noortesüsteemi. Premium liiga tasandil on Aland esindanud pikka aega Nõmme Kaljut (2013-2014) ja FC Florat (2015-2020), vahepeal ka laenulepingu alusel Pärnu JK Vaprust (2018). Kokku on Alandi kontol 78 Premium Liiga mängu. 21. juulil keskel lõpetasid Aland ja FC Flora poolte kokkuleppel töölepingu.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK