Ametlik: Paide tõi Kuressaarest kogenud poolkaitsja ja Florast noore äärekaitsja (1)

Oliver Niidu ja Silver Alex Kelderi mängijaõigused kuuluvad nüüdsest Paidele. Foto: Albert Kerstna / Stuudio24.ee

Premium liiga mullune pronksiklubi ning valitsev Tipneri karika võitja Paide Linnameeskond tõi läheneva jalgpallihooaja eel oma ridadesse kogenud keskpoolkaitsja Silver Alex Kelderi (27) ja talendika noore äärekaitsja Oliver Niidu (18), kirjutab Paide koduleht.

Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams ütles, et Kelderi tegemistel hoiti silma peal pikema perioodi vältel. "Mul on hea meel, et temaga kokkuleppele jõudsime," avaldas Kams Kelderi kohta, kes treenis Paide meeskonnaga juba jaanuari algusest. "Meie juures prooviperioodil viibides näitas ta just seda, mida ootasime: oma tugevusi ja häid omadusi kaitsemängus, mis annavad meile juurde nii vajaliku lisakäigu."

Oliver Niiduga lepingu sõlmimist kommenteerides lausus Kams, et Niidus nähakse tulevikupotentsiaali Premium liigas läbi löömiseks. "Oliver on mängijatüübilt tänapäevane äärekaitsja, kelle üheks trumbiks on agressiivse kaitsetegevuse kõrval ka oskus ründemängus lisajõuks olla," kõneles spordidirektor. "Lisaks on Oliver väga ambitsioonikas ning paistab silma hea suhtumisega treeningtöösse."

REKLAAM

Silver Alex Kelder avaldas sõlmitud kaheaastase lepingu üle heameelt. "Paides on ambitsiooni, see meeldib mulle, sest nii luuakse mängijale keskkond, kus kasvada, pingutada ja areneda. Ootan suure huviga superkarikat ja liigahooaja algust, et fännide ette astuda. Annan endast kõik, et meeskonnale kasulik olla!" lausus ta.

Oliver Niit on tänulik Paide pakutud võimaluse eest karjääris esimene tõsisem samm teha. "On hea meel liituda Premium liiga ühe parima klubiga," ütles noor kaitsja. "Paide aitas mul teha suure sammu edasi, nüüd pean teenitud võimaluse maksimaalselt ära kasutama, et areneda ise ning aidata meeskonnal paremaks saada."

Kelder on SC Reali kasvandik, kes tegi debüüdi Premium liigas 2019. aastal FC Kuressaare ridades, olles enne seda esindanud aastaid Tallinna Kalevit esiliigas. Mullu tegi Kelder Kuressaare eest suurepärase hooaja ning käis koduses kõrgliigas väljakul 32 kohtumises. Kokku on Kelder Premium liigas pidanud 104 mängu, milles on löönud FC Kuressaare eest seitse väravat.

Tallinna FC Flora kasvandikust Niit on seni mänginud esiliigas, kus on kolme hooaja jooksul käinud FC Flora eest platsil 69 kohtumises ja löönud ühe värava. Ka on Niit pidanud üheksa mängu erinevate vanuseklasside noortekoondistes.

1 kommentaar

Shirley M. Harvey   •  
(1.53.240.***)
You are offering such a wonderful resource here, and it is totally free. I adore discovering blogs that recognize the importance of offering useful resources without charge. Stop by to play games at https://geometrydashmeltdown.com

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK