Ametlik kinnitus: Eesti klubide euromängudele publikut ei lubata (5)

Kui loos ka Eesti klubisid soosib ja eurosarjas saadakse kodumäng, tuleb see pidada tühjade tribüünide ees. Foto: Brit Maria Tael

UEFA kinnitas, et uue hooaja eurosarjade kvalifikatsiooniringide erandliku formaadi tõttu ei lubata ühelegi kohtumisele pealtvaatajaid.

Kuna koroonaviiruse pandeemia lükkas käimasoleva jalgpallihooaja enamikus riikides edasi ning ka Meistrite liiga ja Euroopa liiga leiavad finaalturniiride kujul lõpplahenduse alles augustis, algavad uue hooaja klubisarjad tavapärasest erineval moel. Kvalifikatsiooniringides peetakse ainult üks kohtumine ning loos otsustab, kumma meeskonna koduväljakul mängitakse.

UEFA täitevkomitee kinnitas, et "sportliku võrdsuse põhimõttest lähtudes" toimuvad hooaja 2020-21 Meistrite liiga ja Euroopa liiga eelringi kohtumised igal juhul suletud uste taga. See tähendab, et kui Eestist eurosarja kvalifitseerunud FC Flora, FCI Levadia, Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond peaksid loosi järel saama kodus mängida, tuleb fännidel ikkagi leppida teleülekandega. Lisaks rõhutati, et sõltumata üleilmse olukorra võimalikust muutumisest ei kuulu see otsus enam ülevaatamisele isegi juhul, kui pandeemiast tingitud piirangud peaksid leevenema.

Ühtlasi teatas täitevkomitee, et ilma publikuta peetakse ka käimasoleva hooaja allesjäänud eurokohtumised.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
5 kommentaari

sanderk   •  
(37.157.111.***)
Ja mina mõtlesin veel minna Pärnusse jalgpalli vaatama. Kurb uudis.
Andreas Rosenbaum   •  
(193.203.196.***)
Ma kahtlustan, et "sportliku võrdsuse põhimõte" langeb juba ära sellega, et ainult üks mäng ja üks meeskond mängib kodus aga teine võõrsil, a noh, las jääda:)

Mis valikud muidu Paidel veel olid peale Pärnu (jättes kõrvale Kadrioru ja Arena), Rakvere oleks olnud samuti sobilik?
Johhaidi   •  
(146.255.183.***)
No paide jaoks kõik nõuetele vastavad staadionis sobilikud. Kesk-Eesti klubi siiski formaalselt. Oleks võinud Tartus ka mängida kui tahtnuks.
purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Pigem pandi panused sellele, et publikut nagunii ei lasta vaatama ja seega maksta alekoki eest oli mõttetu (juhul, kui siin üldse mäng tuleb).
Andreas Rosenbaum   •  
(193.203.196.***)
Tundub, et siin erinevaid tegureid, aga minu loogika oleks olnud mängida staadionil, kus ikka vahel mängitakse ehk mingi kodustaadioni moodi tunne kui üldse selline tekib kellegi teise kodustaadionil.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK