Ainsa võidu najal elav Lecce ronib punkthaaval ohutsoonist eemale (0)

Serie A viigimeistrid ei petnud ootusi. Foto: Scanpix / LPS / Zuma Wire / Ettore Grifoni

Itaalia kõrgliigas tehti algust juba 13. vooruga, ent ometi on liigas veel üks meeskond, kellel võiduarve avamata, ning kolm, kes saanud võidurõõmu maitsta vaid korra. Viimasest triost on edukaim võõrsil Udinesega 1:1 viiki leppinud Lecce.

Külalised olid väga lähedal, et Udineset kiirelt šokeerida, sest juba teisel minutil tabas Gabriel Strefezza väravaraame. Värav saadi siiski kätte, aga alles pool tundi hiljem. Beto patustas pallikaotusega, sööduga leiti Milanist laenul olev Lorenzo Colombo ja ehkki esimese löögi suutsid kaitsjad blokeerida, ei jätnud 20-aastane Itaalia noortekoondislane teist võimalust kasutamata.

Väravat otsiv Udinese tõi teise poolaja keskel vahetusest mängu Isaac Successi ja käik osutus edukaks juba kolme minuti möödudes. Küljesisseviskega leiti Gerard Deulofeu, kes suunas palli edasi Successile ning nigeerlane söötis omakorda avavärava olukorras patuoinaks jäänud Betole, kes viigistas.

Viigid näivad aga sarnaselt Leccele olevat tänavuse hooaja alguses ka Udinese pärisosaks. Hea stardi järel ollakse nüüd juba kuus mängu järjest võiduta, sest ka seekord ei suudetud Lecce kaitset rohkem lahti muukida. Külalised on üheksa punktiga tabelis napilt punase joone kohal.

Udinese - Lecce 1:1 (0:1)