Adrian tegi jämeda eksimuse, aga Ings ei suutnud i-le täppi panna (Pukkilt kübaratrikk!) (0)

Inglismaa kõrgliiga teine voor jätkus laupäeval äärmiselt tuliselt, mille peaosalisteks olid Southampton ja Liverpool.

Kohtumise selge favoriit Liverpool pidi avaväravat ootama poolaja esimese lisaminutini, mil Sadio Mane sai trahvikastis olles James Milnerilt söödu ning senegallane saatis tugeva löögiga palli taha nurka. 65. minutil oli Roberto Firminol sajaprotsendiline võimalus Mane söödust seisuks 2:0 teha, aga kehv puude vedas alt. Brasiillane heastas peagi oma eksimuse ja paistis, et Southampton on murtud.

Siiski ulatas võõrustajatele abikäe Liverpooli väravavaht Adrian, kes teatavasti seisab postide vahel Alisson Beckeri vigastuse tõttu ning kerkis kolmapäevases UEFA superkarika mängus Londoni Chelsea vastu penaltiseerias kangelaseks. Täna polnud 32-aastane hispaanlane lõpuni oma ülesannete kõrgusel. Virgil van Dijk söötis Adrianile palli tagasi, kes jäi sellega liiga pikaks mõtlema ning kui üritas mänguvahendi uuesti ettepoole saata, sai endine Liverpooli ründemees Danny Ings õigel hetkel jala vahele ja seis oli 81. minutiks ootamatult 1:2.

Ingsil oli võimalus ka viigipunkt ära tuua, kui kõigest kolm minutit hiljem unustati ta värava ees vabaks, aga inglane luhtas suurepärase võimaluse.

Liiga uustulnuk Norwich sai 3:1 jagu Newcastle Unitedist. Kübaratrikiga säras Soome koondise ründaja Teemu Pukki. Avavoorus võiduta jäänud Everton ja Bournemouth tegid nüüd vigade paranduse vastavalt Watfordi ja Aston Villa vastu.

Päeva viimases mängus võtavad omavahel mõõtu Manchester City ja Tottenham Hotspur.

Southampton - Liverpool 1:2 (0:1)