19 sekundiga vastuse leidnud Manchester United sai Villalt kiire revanši (loos viis kokku Man City ja Liverpooli!) (0)

Anthony Martial jõudis ülikiirelt viigiväravani. Foto: Scanpix / Reuters / Carl Recine

Inglismaa liigakarikasarja kolmanda ringi viimases kohtumises sai Manchester United vaatemängulise teise poolaja toel 4:2 jagu Aston Villast ja tagas pääsu 16 parema hulka.

Nädalavahetusel liigamängus Villale 1:3 alla jäänud United sai pärast sündmustevaest avapoolaega korraliku ehmatuse osaliseks, kui Ollie Watkins 48. minutil külalised juhtima viis. Ent pärast palli keskringist mängupanekut möödus vaid 19 sekundit, kui Anthony Martial oli selle juba Villa võrku paigutanud ja viigistanud.

61. minutil asus Villa taas juhtima, kui värava ees seisnud Diogo Dalot suunas Leon Bailey söödu õnnetult oma väravasse. Sedapuhku kulus Unitedil viigistamiseks veidi kauem, aga kuus minutit hiljem oli Marcus Rashfordi tabamuse järel tablool 2:2. Kümmekond minutit hiljem sai Villale saatuslikuks väravavahi Robin Olseni ränk eksimus - rootslane söötis palli otse Unitedi vahetusmehe Alejandro Garnacho jalale, sealt jõudis see Bruno Fernandesile ja sealt omakorda tugeva rikošeti kaudu väravasse.

Mängule pani esimesel üleminutil punkti Scott McTominay, kes vormistas väravaks Garnacho kaarpalli. United võttis 4:2 võidu ja pääses järgmisesse ringi, kus nende vastaseks loositi Vincent Kompany juhendatav esiliiga liider Burnley.

Kõige intrigeerivam paar tuli aga loosimisel välja Manchester City ja Liverpooli näol. Liigatabelis on City teine ja Liverpool alles kaheksas, ent samas ainus võistkond, kes suutnud Cityt sel hooajal liigas võita. Liverpool on ühtlasi karikakaitsja, neljal varasemal aastal oli liigakarika võitnud aga City.